2nd NSCA European Conference

Op vrijdag 17 en zaterdag 18 april werd voor de tweede keer door de National Strenght and Conditioning Association een conferentie gehouden op nationaal sportcentrum Papendal.

Van onze club waren Mazdak en Manni Zareei aanwezig als deelnemers. Veel trainers en bondscoaches waren naar Nederland gevlogen om deze conferentie bij te wonen. Gedurende twee dagen werd wetenschappelijk uitleg gegeven over krachttraining door bekende professoren uit de hele wereld. Naast het wetenschappelijke deel werden er bovendien ook veel praktijkoefeningen gedaan. Ook de krachttrainers waren van een heel hoog niveau. Onze deelnemers hebben veel nieuwe ervaringen opgedaan op het gebied van krachttraining. Deze nieuwe ervaringen en inzichten zullen gebruikt worden om onze leden nog beter te trainen.

Plaats een reactie

Translate »