Medailleregen voor beste team van District West Nederland!

Op zaterdag 30 november 2013 werden de Districtskampioenschappen West  Nederland gehouden. De beste sporters uit het district kwamen bij elkaar om te doen wat ze leuk vinden: Olympisch sparren! Onze club was heel goed vertegenwoordigd in alle klassen. Van onze vereniging starten er maar liefst 50 vechters op dit toernooi! De wedstrijden waren er voor de pupillen, aspiranten, cadetten, junioren en senioren. Onze sporters waren gedreven en scoorden uitstekend op dit toernooi. Dit resulteerde in ongelofelijk veel prijzen voor taekwondo Koryo Den Haag. We behaalden maar liefst 18 x Goud en wonnen daarnaast vele malen Zilver en Brons! Door de vele prijzen werden we overtuigend eerste in het teamklassement.

Het was een fantastische dag voor onze club. Op de website lezen jullie alleen maar de resultaten van de Koryo leden. Er gaat echter heel veel tijd en training aan vooraf om een eerste prijs te winnen. Alle sporters, ouders, begeleiders, coaches en trainers bedankt voor jullie inzet en harde werken!

 

Zie de foto’s (met dank aan de heer J. Autar) voor een sfeerimpressie van deze geslaagde dag.
Goud

 • Remco van Zeijl
 • Gianni Ranzetti
 • Jeremy Mansveld
 • Karim Zerik
 • Ronelys Radermacher
 • Amrish Hanoeman
 • Ahmet Lotfi Baris
 • Raushen Hohmarrow
 • Alwin Vonck
 • Marien Daamen
 • Yoldas Guneyli
 • Malyar Hashemi
 • Nilesh Autar
 • Najlae Akhijate
 • Hicham Chiki
 • Esengul Ozicek
 • Stewart Ronokarijo

Zilver

 • Hannah Ring
 • Nikola Lovric
 • Chakir El Maknouzi
 • Viren Pherai
 • Mert Ozkeles
 • Yelda Ural
 • Soedha Manna
 • Ryan Ghafoerkhan
 • Volkan Ozkeles
 • Pasha van Bijlert
 • Sheraisha Ghafoerkhan

Brons

 • Danique Oostrom
 • Katja Gorter
 • Keefe Walsh
 • Sarah Shahrokhi
 • Ainesh Autar
 • Soroosh Habiboellah
 • Zerda Guneyli
 • Senna Abidi
 • Jihane Abarki
 • Floris Eissens
 • Rohan Mahtabsing
 • Adriaan Spaans

Plaats een reactie

Translate »