Beste team op Keumgang Open in Diest! Best team at international championships in Belgium!

Ons team heeft op zaterdag 31 januari op de Keumgang Open in Diest goed gepresteerd. We hebben de beker voor het beste team gewonnen! Er waren bijna 400 deelnemers uit meer dan 10 landen op dit toernooi aanwezig. Er werd gevochten met het elektronische systeem van Daedo en het deelnemersveld was prima. Fatih werd eerste in de heren seniorenklasse tot 68 kilogram en Dina werd eerste in de dames seniorenklasse tot 49 kilogram! Fatih got gold in the senior male division -68 kg. and Dina got gold in the senior female category -49 kg! Iedereen van harte gefeliciteerd! Ons team werd net als vorig jaar kampioen! Congratulations to all! Our time got 1st in the overall ranking!

Yesterday our team did a great job at the international Keumgang Open in Belgium. This is the second year in a row that our team became first and won the champions trophy! There were almost 400 competitors from more then 10 countries.

Plaats een reactie

Translate »